HTML>Yeah Baby! look plis look at my

Avatar


{avatar}

{dodaj_mnie}

Book


Write
Look

Linki


{linki}

o mnie: imie:Karolina lat:prawie 14;) urodzinki:31.08 imieniny:9.05 lubie:pływanie,narty, kino.... i wiele innych rzeczy:)

Favorite


{ulubieni}

Past


2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


Layout


Lay by vanilla.one.pl for mizgierowny

Yeah Baby! look plis look at my


Link :: 16.03.2005 :: 17:29
Pierwsza nota
No więc, o nas jak chcecie coś wiedzieć to kierować się w stronę MENU Ja-Agata mam już jednego bloga www.tercjuszek.talk.pl--->wlazić i komentować. Ogólnie to jesteśmy kuzynkami
Dzisiaj
O 9 musieliśmy być już u babci bo u dziadka(zmarł 7.3)był ksiądz. Później zawieźliśmy go do kaplicy, gdzie już nie był otwierany bo nie chciał za życia. No i później Karolina przyszła do mnie i jest ze mną i o 13 pojechaliśmy na różaniec, potem msza i pogrzeb na którym obie ryczałyśmy No a późnije stypa...i jesteśmy u mnie i piszemy pierwszą note A jutro już do szkoły spadamy troche bloga ulepszyć pozdro for you
Komentuj(78)


Link :: 17.03.2005 :: 18:57
Czwartuś
Dziś spox dzionek, ale zaczął się tagicznie. Po pierwsze(to było supcio)wczoraj poznałam moją kuzynkę Martynę: ma 15 lat(2 gim)trenuje 5bój, wstaje o 5.20(codziennie) bo o 6.30 ma trening pływacki, a po lekcjach jeszcze biegi i strzelnictwo A śrdenia 5.0 Naprawde jest fajna. No i poszłam do budy na 8.50 i okazało się że idziemy o godzinę później i wróciłam do domu i poszłam do babci a późniejmama mnie do budy zawiozła No a lekcje jakoś ujdą prócz majmy normalnie dostałam 2 piątkę w tym sem jezde z siebie dumna. A koń skakał wyjebiście Na początku szereg gimnastyczny później strasznie trudną linię a stacjonata stała w niej 100 a oxer 110 Jestem strasznie zadowolona i było spokojnie
No a teraz pada mi deszczyk:flovers: na który tak długo czekałam....
pozdro od Tercju$a
Komentuj(0)


Link :: 17.03.2005 :: 19:58
jest good


dzisiaj dzien minął nieżle,byłam na konkursie z niemca.Byl trudny,ale jakoś tam mi poszło.Potem lekcje .Najgorsze były dwie matmy.Ale co było ,mineło i nie wróci.W szkole nuuuuuuuuudy- 6a widziałam tylko na 1 przerwie.U mnie w domu jest gość z Niemiec - kolega ś.p.dziadka (niestety trzeba napisac ś.p. ).No więc musze gadac po niemiecku.Ale jakos idzie.Postaram sie napisac jutro .pozdro dla Agatki ! pa pa
Komentuj(109)


Link :: 18.03.2005 :: 18:48
Wreszcie...
...weekend Dzisiaj dzień nie był za dobry...od rana pisałam kartke z majmy i wszystko mam źle ale poprawie później z polaka i jeszcze test z matmy, który nie źle mi poszedł A jak wyszłam ze szkoły to J++++++ka kazała mi ją odprowadzić do VIKI chociaż mi zupełnie w drugą stronę, ale poszłam do babci
No a później był trening ujeżdżeniowo podobny Robiliśmy kadryle i takie tam....Tercju$ świetnie mi chodził i się cieszę, że tak jest.
Sorry, że noty są teraz takie krótkie ale mam niezły rozpiździaj z nauką i w ogóle. Mam teraz do testu przejbane
No i noty teraz nie będą pojawiały się codziennie a bardzo żadko później to nadrobie

teraz gif:

Komentuj(72)


Link :: 19.03.2005 :: 15:53
Only
Dzisiaj wstałam o 8.35 i posłam na MJM. No i później o 9 na qń Kroszke poczadziliśmy i go for a walk with horses i Tercju$ do qnca wysechł Później small zabiegi kosmetyczne and go out---->padocek No i pojechaliśmy do domu. Dopiero przed chwilą pojechała Wera od nas i jak mogę to odrazu pisze A pan Piotr wyjechał na cały tydzień i będziemy jeździć z p. Basią Chyba będzie fajowo A później święta Ale będą głupie ez dziadkaNo nie? Spadam bo nudaaa....
Komentuj(6)


Link :: 19.03.2005 :: 19:32
Weekend ...

Dzisiaj sobota .Dzień wolny od budy !!!!ja wstałam o 8 : 30 .potem cały dzień byłam w domu .Oglądałam tv itp.Póżniej razem z moim tatom pojechałam na cmentarz,do dziadka.Mieliśmy póżniej jechać do babci ale ona jechała na msze do kościoła.Więc przyjechaliśmy do domu.Teraz nuuudy ! .W poniedzialek Dzień Wagarowicza !!!!!!!!!!.My całą klasą prawdopodobnie idziemy na wagary !tylko że nie wiem czy ten pomysł wypali .No ale zobaczymy.Pozdrawiam :Jagodę,Agatę G.,moją kuzynke-Kaśkę i moją kuzyneczkę-współzałożycielkę tego bloga-Agatkę !postaram się napisać jutro ! karolina
Komentuj(250)


Link :: 22.03.2005 :: 19:30
Hej !
Sorry,że nie pisałam ale nie miałam za bardzo czasu .Dzisiaj jednak znalazlam chwilkę na napisanie notki .No więc dzien minął dosyc dobrze .Do budy szłam na 9:50.Na 1 lekcji miałam sprawdzianik z przyry .No ale poszedł mi chyba dość dobrze ,nie byl trudny.potem jeszcze 3 lekcje i do domku !! .po połódniu poszłam do babci,nie długo po moim przyjściu ,przyszedł Jacek-mój kuzyn.Potem jechałam jeszcze na szczepienie ,ale na szczęście nie bolało.Teraz siedze w domu i pisze.Pozdrawiam wszystkich !
Karolina
PS Informacja dla Agaty - zadzwonie do ciebie co z tym spaniem u babci oki ?
Komentuj(0)


Link :: 23.03.2005 :: 08:41
hej!

teraz jestem na infie i razem z koleżanką piszemy note.Dzisiaj na lekcji nic nie robimy ,tylko jakieś naklejki.To moja 1 lekcja wiec nie ma o czym pisać .Po infie mam jeszcze 6 lekcji.Chyba umre z tego powodu. !!!!!!!!.Po szkole pojde chuyba do babci i do domu .postaram sie napisac wiczorem. karolina
Komentuj(21)


Link :: 26.03.2005 :: 12:03
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim odwiedzającym mój blog życzę : mnóstwa radości,jaj obfitości,koszyka marzeń i wielu wrażeń,a w dyngusa duzo lania i radosci z imprezowania. karolina
Komentuj(36)


Link :: 26.03.2005 :: 16:19
Sorry
Jak wiecie zupełnie nie mam czasu na neta, ale jak mam twile to właże i pisze wam życzona na juterko
Kolorowych jak tęcza - wszystkimi barwami pisanek,
mokrych - ale tylko kropelkę i z winy Dyngusa,
smakowitych - jak na lukrowane baby i mazurki przystało,
a przede wszystkim
rodzinnych i pełnych radości
Świąt Wielkanocnych
życzy Agata+Tercja


Komentuj(13)




Lay by vanilla.one.pl for mizgierowny