HTML>Yeah Baby! look plis look at my

Avatar


{avatar}

{dodaj_mnie}

Book


Write
Look

Linki


{linki}

o mnie: imie:Karolina lat:prawie 14;) urodzinki:31.08 imieniny:9.05 lubie:pływanie,narty, kino.... i wiele innych rzeczy:)

Favorite


{ulubieni}

Past


2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


Layout


Lay by vanilla.one.pl for mizgierowny

Yeah Baby! look plis look at my


Link :: 02.12.2005 :: 19:18
a wiec...... chciałabym wam opowiedziec w skrócie naszą(czyli moja,jagódki i justy )wyprawę do KFC ,w czasie czekania na taniec Zaczęło sie tak: Jagoda zapropnowala wyjazd ze szkoly (po lekcjach of course) na jedzonko do KFC .A ze justynka umie jezdzic autobusem(nie to co my nie jagoda???) no to kupilysmy bilety i wyruszylysmy S1 na ulice Polną (a tam trzeba bylo sie przesiasc i jechac dalej do KFC) no i oczywiscie znawczyni autobusow (czyt.justyna) kazala nam wysiadac, i co sie pozniej okazalo za daleko(polna byla przystanek wczesniej)no i my piechota ruszylysmy na polna(uuuuuuuuuu)a wiec trzeba bylo przejsc na druga strone A2(czyt. pod mostem).no i my mądre dziewczynki zamiast na okolo ruszylysmy skrótem z górki wprost na droge(jagoda prawie sie zabila,naszczescie bogu dzieki zyje,) justyna juz w polowie gorki ...cala brudna i poobdzierana)no ale naszczecie jakos sie udalo......tyle ze dziewczyny byly cale brudne no wiec poszlysmy na ten przystanek na polna......i co sie okazalo????AUTOBUS DO ETC JEST ZA 1H!!!!!nie chcialysmy czekac wiec wsiadlysmy do S5(a myslalysmy ze jedzie do Mc Donalda..no i ruszylysmy ..okazalo sie ze pojechal w inna strone!!!wysiadlysmy na pierwszym lepszym przystanku i tam marznelysmy...ale zauwazylam czarny duzy samochod(taki jak nasz )no i powiedzialam jagodzie zeby zadzwonila do kierowcy,,,,,i naszczescie byl w poblizu !!zabral nas z tamtad i zawiózl do KFC (wreszcie jedzonko!!)a potem do budy!!!a tam reszta dziewczyn czekala na nas z niecierpliwoscia(zajelo nam to 2 godziny)no ale wszystko dobrze sie skonczylo!!(PODSUMOWANIE: juz nigdy nie pojade autobusem do KFC!! KONIEC !!!
Komentuj(11)


Link :: 23.12.2005 :: 15:31
Tyle osob mnie prosilo- wiec wysilam sie i pisze tą notę Zaczne moze od wczorajszej wigilli szkolnej - bylo fajnie( dziewczynki sobie swietnie poradzily z tancem-niestety ja nie moglam bo bylam chora jak one cwiczyly i nie znalam kroków )A dzisiaj siedze sobie...i rozmyslam o Wilgilii :ciekawe jak to jutro będzie ---co dostane pod choinke---???? zapytajcie Mikolaj bo ja nie wiem!!!!Za chwile jade z tata do p-n :]:]--po jakies ciuchy na wigilie:] a wieczorkiem ide z Agatka do babcia wiec co sie bede dalej rozpisywac ---Marry Christmast and a Happy new year!!! lub jak kto woli Wesolych Swiąt,bogatego gwiazdorka i w ogóle wszystkiego czego sobie zazyczycieD papap:*:*
Komentuj(3)




Lay by vanilla.one.pl for mizgierowny