no to....

...siedze i sie nudze,więc napisze tą note A więc dzisiaj dzien byl zwykly jak kazdy...no moze po za tym ze jak bylysmy u Julki to się dzialy "różne" rzeczy... zostawie je w kazdym razie bez komentarza z chemi- z tego super zajebistego sprawdzianu dostalam.....fanfary....napiecie rosnie.....piekne 5!!!!Jestem dumna bo spodziewalam sie tak 3 A teraz musze sie uczyc na glupi sprawdzian z histy ktory mam jutro ..moze jakos obleci koncze bo nie ma o czym pisac buziaki papa!!!
pozdrawiam jak zawsze wszystkich ludkuff

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.02.2006 :: 19:15 :: eoy189.neoplus.adsl.tpnet.pl

ciagle szkoła i szkoła zmien temat;D ale i tak sie ciesze ze napisałas bo uc iebei to ciezko wyprosić;p A tak ogolnie to ja tez sie bardzociesze i ze spr z fizyki i z chemi;] gorzej bedzie z biola i hipa;/
01.02.2006 :: 19:12 :: eot46.neoplus.adsl.tpnet.pl

black_rider

komenta? masz komenta:D no ja tylko jestem ciekaw co wy z ta Julka wyprawiacjie, oj jestem:) z chemi:) tez mam piekne 5 ;p nie ma co pisac to i nie ma co komentowac :* pozdro 666
01.02.2006 :: 19:09 :: epa167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Justysia

Doskonale rozumiem...HISTORIA JEST GŁUPIA...ale jakoś przeżyjemy Ważne że nie piszemy sprawidzianu z dyrem, bo bysmy tam wszyscy na zawał padli... Ogólnie bedzie boosko...
3ym się!!!
Talk.pl :: Wróć